Kim jesteśmy?

Nasz Szkoła istnieje od 2002 roku – powstała z pasji do języka angielskiego i chęci dzielenia się nią z innymi. Od początku istnienia szkoły wiedzieliśmy, że sukces w nauce języka obcego zależy między innymi od doboru właściwej metody nauczania. Zobacz więcej

Aktualności

Warsztaty "Łamiemy Barierę Językową""

 

Czego mogę się spodziewać?

Warsztaty (jak sama nazwa wskazuje) prowadzone są metodą wykładowo-warsztatową. Krok po kroku, postaramy się zdefiniować czym jest płynność wypowiedzi, rozszyfrować czym jest strach, zrozumieć z jakich elementów składa się rozmowa i w końcu nauczymy się różnych strategii komunikacyjnych (czyli sposobów na to jak wybrnąć z sytuacji gdy nagle podczas rozmowy zaczyna nam brakować słów…) Następnie, wszystko to będziemy ćwiczyć w praktyce…  A na koniec będzie niespodzianka:)

Czy jest czego się obawiać?

Nie. Podczas warsztatów, przechodząc do każdego kolejnego etapu sam możesz zdecydować na ile i czy w ogóle chcesz iść dalej. 

Dla kogo?

Warsztaty są przeznaczone dla młodzieży i osób dorosłych, które uczą się języka angielskiego już od wielu lat, jednak ciągle czują paraliżujący lęk przed mówieniem w tym języku. Są to osoby, które są na poziomie A2+ i wyższym. 

Ile osób w grupie? 

Od kilku do kilkunastu.

Jak się zapisać? 

Najpierw zrób Test Poziomujący ONLINE, który powie Ci na jakim jesteś poziomie. Poziom A2+ jest wystarczający aby móc wziąć udział w warsztatach.

Zapisy:
- online: www.PrimE.com.pl (w górnym prawym rogu jest przycisk Zapisy online / po kliknięciu należy wypełnić Formularz Zgłoszeniowy)
- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- sms/telefon: 502 11 66 95
 

Jeżeli twój wynik będzie poniżej poziomu A2+ (poniżej 33 punktów w Teście Poziomującym ONLINE) zapraszamy Cię najpierw na kurs językowy do naszej szkoły po skończeniu, którego będziesz mógł wziąć udział w tych warsztatach.

Jak zapłacić?

Przelewem na konto: 

CNJA PrimE, Monika Leszczyńska
ul. Sekulska 5
08-110 Siedlce
BNP Paribas: 78 1750 0012 0000 0000 3335 3798 o/Siedlce
 

tytuł przelewu: Warsztaty "ŁAMIEMY BARIERĘ JĘZYKOWĄ" / imię i nazwisko

kwota: 150zł

Kiedy i Gdzie?

Warsztaty są jednorazowe i odbywają się w Szkole Językowej PrimE w Siedlcach (ul. Sekulska 5) 25.01.2020 od godziny 11:00 do 15:00.

Prowadzący

Daniel Leszczyński (nauczyciel, osobisty trener językowy, szkoleniowiec)

Pytania i Pomoc

tel. 502 11 66 95 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem